Pasja muzyczna Agatki Zahorskiej

Uczennica klasy pierwszej, Agatka Zahorska jest miłośniczką muzyki. Gra na instrumentach klawiszowych i flażolecie. 16 maja 2023r.zagrała mini koncert przed rówieśnikami. Uczniowie klas I-III zebrali się na korytarzu drugiego piętra naszej szkoły i słuchali jak Agatka gra. W repertuarze koncertu znalazły się takie utwory jak  "Panie Janie", "Wlazł kotek na płotek". Uczniom bardzo spodobał się popis Agatki. Uczniowie podzielili się także spostrzeżeniami na temat swoich pasji muzycznych. Niektórzy opowiedzieli, że grają na flażolecie, ukulele, na dzwonkach. Agata Zahorska wspomniała, że pasją muzyczną "zaraziła się" od dziadka i taty. Pielęgnujmy swoje talenty. Otwierajmy się na nie. Brawo Agatka!

Koncert zorganizowała Dorota Izdebska  - szkolny lider wspierania uzdolnień

Zdjęcia Dorota Izdebska