#Laboratoria Przyszłości- grudzień 2022

Na grudniowych zajęciach świetlicowych uczniowie doskonalili swoje umiejętności manualne wykorzystując długopisy 3D. Za ich pomocą tworzyli piękne ozdoby świąteczne. Zadanie to wywoływało wielki entuzjazm wśród uczniów. Ilość chętnych do rysowania długopisem 3D była tak duża, że momentami pojawiała się obawa, iż zabraknie filamentu ?. Jednak dzięki programowi #Laboratoria Przyszłości zakupiliśmy go w dużym zapasie. Na zajęciach informatycznych uczniowie klas starszych projektowali ozdoby choinkowe. Ilość pomysłów była tak wielka że nasza drukarka nie dałaby rady :). Wybraliśmy najciekawsze, które zostały dopracowane i wydrukowane. Na zajęciach technicznych oraz informatycznych wykorzystywaliśmy zestawy Boffin oraz Lego. W ostatnim tygodniu  przedświątecznym podczas szkolnego śpiewania kolęd wykorzystywaliśmy zestaw nagłaśniający i aparat fotograficzny z możliwością nagrywania filmów.