GIMNASTYCZNE WYZWANIE

W dniach 28.02- 02.03 2022 r.  dzieci z grupy przedszkolnej „Muminki” uczestniczyły w gimnastycznym wyzwaniu “Wielka Olimpiada Zwierząt”, które zorganizowane było przez Centrum Wspierania Rozwoju Dziecka “Ekspresja”. Ćwiczenia prowadzone były przez Lwa Lolka i zostały zakończone uzyskaniem certyfikatu. Był to program kreatywnej gimnastyki, gdzie Lew Lolek zapraszał dzieci do przeżycia wspólnej przygody.

Zajęcia prowadzone były w formie opowieści ruchowej "ubranej" w barwną muzykę i efekty dźwiękowe. Wspólnie z Lwem Lolkiem dzieci poznawały różnego rodzaju ćwiczenia gimnastyczne, mające na celu pobudzanie aktywności fizycznej u dzieci.

”Muminkom” bardzo spodobała się kreatywna gimnastyka. Mamy nadzieję, że wkrótce ponownie będziemy mogli podjąć kolejne wyzwanie.

Anna Kołata