Konkurs Najzabawniejsza dynia

W październiku w naszym przedszkolu odbył się konkurs na Najzabawniejszą dynię. Początkowo akcja nie cieszyła się zbytno wielką popularnością, pojawiło sie zaledwie kilka pięknych przystrojonych dyń. Jednak z dnia na dzień nasza mini galeria wzbogaciła się o kolejne dyniowe rękodzieła. Wystawa stawała sie coraz bardziej ciekawsza. W finałowym dniu 30 października prac już było kilkadziesiąt a dokładnie 34 i każda z nich była inna. Był czarodziej, były zwierzęta, nietoperze, klaun, bohaterowie z bajek, dyniowe karoce, lampiony z charakterystycznymi zębami i uśmiechami i wiele wiele innych. Wszystkie były oryginalne i niezwykłe. Dziękuje wszystkim uczestnikom za udział w konkursie i gratulacje Dzieciom i Rodzicom ciekawych pomysłów.