Zajęcia z geografii dla uczniów klas VIII i III gimnazjum

W ciągu ostatnich trzech miesięcy roku szkolnego 2018/2019 w ramach realizacji projektu „Edukacja inwestycją w przyszłość” uczniowie klasy 8 SP i 3 Gimnazjum mogli poszerzać swoją wiedzę geograficzną w ramach zajęć kółka geograficznego oraz zajęć wyrównawczych matematyczno-przyrodniczych. Zajęcia miały na celu rozbudzanie zainteresowań uczniów, rozwijanie umiejętności działania w grupie, przygotowanie do konkursów i egzaminu. Młodzi podróżnicy rozszerzali swoją wiedzę, uzupełniali braki oraz przygotowywali się do egzaminów. Uczniowie łączyli swoją wiedzę z praktyką np. wykorzystaniem GPS w terenie. Uczenie i nauczanie za pomocą dostępnych programów komputerowych dało uczniom wiele satysfakcji.

Anna Majer