Zajęcia w ramach koła matematycznego

Zajęcia matematyczne w ramach projektu „Edukacja inwestycją w przyszłość”

W roku szkolnym 2017/2018 prowadzone były zajęcia matematyczne dla uczniów klas 4-6 w ramach projektu „Edukacja inwestycją w przyszłość”.

Uczniowie uczestniczący w zajęciach koła matematycznego mogli rozwijać swoje zainteresowania matematyczne w innych warunkach niż na lekcji. Obowiązywały tu zupełnie inne formy pracy, swobodna atmosfera, współdziałanie i tematyka zajęć wykraczająca poza obowiązujący program nauczania, uwzględniająca zainteresowania uczniów. Mogliśmy korzystać z ciekawych pomocy dydaktycznych otrzymanych w ramach realizowanego projektu. Wszystkie te czynniki sprzyjały wzmożonej aktywności uczniów i rozbudzały ich pasję poznawczą.

Dzięki różnorodnym metodom wciąż pozostawała świeża pasja poznawania i fascynacji światem matematyki, zadawania pytań, a co za tym idzie samodzielnego uczenia się i poszerzania wiedzy.

Prowadząca zajęcia

Anna Zarzycka