PRZYTUL się do DRZEWA

Uczniowie klasy trzeciej naszej szkoły wzięli udział w Ogólnopolskiej  kampanii pt. „ PRZYTUL się do DRZEWA”. Ma ona na celu zwrócenie uwagi na bezpieczne i mądre poruszanie się po lasach, uczula na rzeczy, które świadomie lub nieświadomie mogą doprowadzić do pożaru lasu. Organizatorzy „Fabryka Aktywności Młodych” piszą „Dzięki akcji PRZYTULENIU się do DRZEWA nie tylko pokażemy mądrą postawę leśną, ale i zyskamy coś dla siebie.” Trzecioklasiści na spacerze w lesie przytulali się do drzew. Był to dla nich relaks i czas na bliski kontakt z naturą. Chwile te zostały uwiecznione na zdjęciach, a z nich powstał krótki film https://youtu.be/HNXPcj31uzI . Zapraszamy do galerii i do wzięcia udziału w kampanii.

Notatkę spisała wychowawczyni klasy Dorota Izdebska

Zdjęcia Sylwia Mała i Dorota Izdebska

W publikacji wykorzystano także w celach edukacyjnych zdjęcia organizatorów II edycji kampanii  "Przytul się do drzewa" www.straznicylasow.pl