SUKCESY PRZEDSZKOLAKÓW W KONKURSIE "MÓJ HOTELIK DLA ZAPYLACZY"

21.11.2022 r. w Nadleśnictwie Góra Śląska nastąpiło uroczyste rozstrzygnięcie konkursu w ramach akcji "Oko w oko z dziką pszczołą" oraz wręczenie nagród laureatom.

Zadanie konkursowe polegało na zaprojektowaniu, wykonaniu i zamontowaniu na terenie swojej posesji hotelik dla owadów.

Konkurs skierowany był do dzieci i młodzieży do lat 18 mieszkających na terenie powiatu górowskiego. Warunkiem przystąpienia do konkursu był udział osoby dorosłej wspomagającej wykonanie konstrukcji zasiedlającej (domku dla owadów).

I miejsce zajął TOMASZ JANKOWIAK  z grupy przedszkolnej MUMINKI, a wyróżnienie FABIAN ŚWIERSZCZ z grupy SMERFY. Nasze przedszkolaki wspólnie z rodzicami wykonali wspaniałe domki dla owadów, za które otrzymały dyplomy i nagrody. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Anna Kołata