PASJA WIKTORII

Wiktoria Kołuda jest z nami od niedawna, a już zdobyła sympatię kolegów i koleżanek z klasy VI. Uwielbia malować na płótnie. Jej ogromna wyobraźnia tworzy grę barw i kształtów. Kiedy maluje, zatraca się w tym całkowicie.

Wiktoria zna język migowy. Często na lekcjach pokazuje uczniom znakami migowymi różne słowa.

Pragnie zostać weterynarzem, ponieważ bardzo kocha zwierzęta. Dba o swoje zwierzęta: 4 psy, 3 koty, świnkę oraz zwierzątka hodowlane: kaczki, gęsi, kury. Przygarnia porzucone, bezdomne zwierzęta, okazując wielkie wrażliwe serce.

Potrafi pięknie recytować, oddając głosem emocje ukryte w tekście literackim. Zdobyła III miejsce w finale powiatowym Konkursu Recytatorskiego ,,Pegazik”.

Podziwiając prace Wiktorii, życzymy jej spełnienia marzeń i możliwości rozwijania swoich talentów oraz pasji.

Halina Kuchta

nauczyciel j. polskiego