HARMONOGRAM UDZIELANIA WSPARCIA W PROJEKCIE ,,KURS NA EDUKACJĘ” REALIZOWANEGO W ZESPOLE: SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ARMII KRAJOWEJ I PRZEDSZKOLE W NIECHLOWIE” OD 02.01.2020r.
2020-01-17
Rodzaj wsparcia/ grupa |
Data realizacji wsparcia |
Godziny w których wsparcie jest realizowane (od … do….) |
Prowadzący |
||||
1/Zajęcia z j. angielskiego rozwijające
|
|||||||
*grupa 1 |
Wtorek 7 lekcja |
13.40-14.25 |
Paulina Schult |
||||
*grupa 2 |
Czwartek 7 lekcja |
13.40-14.25 |
Paulina Schult |
||||
*grupa 3 |
Czwartek 6 lekcja |
12.45-13.30 |
Paulina Schult |
||||
*grupa 4 |
Poniedziałek 5 lekcja |
11.50-12.35 |
Paulina Schult |
||||
*grupa 5 |
Poniedziałek 7 lekcja |
13.40-14.25 |
Joanna Pakuła |
||||
*grupa 6 |
Poniedziałek 8 lekcja |
14.35-15.20 |
Joanna Pakuła |
||||
*grupa 7 |
Środa 6 lekcja |
12.45-13.30 |
Joanna Pakuła |
||||
2/Zajęcia rozwijające kompetencje cyfrowe
|
|||||||
*grupa 1 |
Piątek 1 lekcja |
8.00-8.45 |
Małgorzata Mizińska |
||||
*grupa 2 |
Poniedziałek 7 lekcja |
13.40-14.25 |
Anna Majer |
||||
3/zajęcia matematyczno-przyrodnicze dydaktyczno-wyrównawcze oparte na metodzie eksperymentu
|
|||||||
*grupa 1 |
Poniedziałek 6 lekcja |
12.45-13.30 |
Beata Mielcarek |
||||
*grupa 2 |
Poniedziałek 7 lekcja |
13.40-14.25 |
Beata Mielcarek |
||||
4/zajęcia matematyczno-przyrodnicze rozwijające oparte na metodzie eksperymentu
|
|||||||
*grupa 1 |
Poniedziałek 1 lekcja |
8.00-8.45 |
Dorota Izdebska |
||||
*grupa 2 |
Wtorek 1 lekcja |
8.00-8.45 |
Anna Magdycz |
||||
*grupa 3 |
Środa 6 lekcja |
12.45-13.30 |
Beata Mielcarek |
||||
5/zajęcia z chemii dydaktyczno-wyrównawcze oparte na metodzie eksperymentu
|
|||||||
*grupa 1 |
Ostatnia sobota miesiąca |
9.00-10.30 |
Monika Jankowiak |
||||
*grupa 2 |
Ostatnia sobota miesiąca |
10.30-12.00 |
Monika Jankowiak |
||||
6/zajęcia z chemii rozwijające oparte na metodzie eksperymentu
|
|||||||
*grupa 1 |
Piątek 7 lekcja |
13.40-14.25 |
Monika Jankowiak |
||||
7/ zajęcia z biologii dydaktyczno-wyrównawcze oparte na metodzie eksperymentu
|
|||||||
*grupa 1 |
Środa 7 lekcja |
13.40-14.25 |
Monika Jankowiak |
||||
*grupa 2 |
Środa 8 lekcja |
14.35-15.20 |
Monika Jankowiak* |
||||
8/ zajęcia z biologii rozwijające oparte na metodzie eksperymentu
|
|||||||
*grupa 1 |
Piątek 8 lekcja |
14.35-15.20 |
Monika Jankowiak |
||||
*grupa 2 |
Piątek 4 lekcja |
10.45-11.30 |
Monika Jankowiak |
||||
9/ zajęcia z fizyki dydaktyczno-wyrównawcze oparte na metodzie eksperymentu
|
|||||||
*grupa 1 |
Poniedziałek 6 lekcja |
12.45-13.30 |
Anna Zarzycka |
||||
10/ zajęcia z fizyki rozwijające oparte na metodzie eksperymentu
|
|||||||
*grupa 1 |
Piątek 6 lekcja |
12.45-13.30 |
Anna Zarzycka |
||||
11/ zajęcia z matematyki dydaktyczno-wyrównawcze oparte na metodzie eksperymentu
|
|||||||
*grupa 1 |
Piątek 5 lekcja |
11.50-12.35 |
Anna Zarzycka |
||||
*grupa 2 |
Piątek 6 lekcja |
12.45-13.30 |
Anna Zarzycka |
||||
*grupa 3 |
Wtorek 7 lekcja |
13.40-14.25 |
Anna Majer |
||||
*grupa 4 |
Piątek 7 lekcja |
13.40-14.25 |
Natalia Kuchta |
||||
*grupa 5 |
Piątek 6 lekcja |
12.45-13.30 |
Natalia Kuchta |
||||
12/ zajęcia z matematyki rozwijające oparte na metodzie eksperymentu
|
|||||||
*grupa 1 |
Środa 7 lekcja |
13.40-14.25 |
Natalia Kuchta |
||||
*grupa 2 |
Środa 6 lekcja |
12.45-13.30 |
Natalia Kuchta |
||||
13/ Spotkania z doradcą zawodowym
|