Wyniki XXII Powiatowego Konkursu Przyrodniczego „Znam drzewa i zwierzęta polskich lasów”

Miło nam poinformować, że spośród uczniów naszej szkoły do etapu powiatowego konkursu przyrodniczego dostało się po trójce uczniów w każdej kategorii wiekowej:

Klasy 4-6: Wojciech Serafin, Oliwier Stankiewicz, Magdalena Niemczyk;

Klasy 7-8: Nikola Trojniar, Norbert Klaczyński, Anna Kwaśnik.

Na etapie powiatowym uczniowie godnie reprezentowali naszą szkołę i wykazali się ogromną wiedzą z zakresu rozpoznawania drzew i ssaków żyjących w polskich lasach. Trzeba zaznaczyć, że konkurs przygotowywany jest zawsze na wysokim poziomie we współpracy PCDN w Górze z Nadleśnictwem Góra Śląska. Sprawdza on szeroką wiedzę i wymaga od uczniów oraz nauczyciela solidnego przygotowania.
   Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu i szczególnie cieszymy się z otrzymanego wyróżnienia przez naszego ucznia klasy piątej Oliwiera Stankiewicza.

M. Jankowiak