Karnawałowa dyskoteka trzecioklasistów

Kliknij w aktywny link --> Dyskoteka z błyskiem

Karnawał to czas radości i zabaw. Uczniowie klasy trzeciej postanowili skorzystać z tej okazji i zorganizowali wraz z wychowawcą klasy i rodzicami klasową dyskotekę. Motywem przewodnim tej zabawy był błysk. W strojach dzieci dominowały cekiny i inne błyszczące dodatki. Także klasa zmieniła się w tym dniu w błyszczącą salę dyskotekową, a w wystroju stołów ze słodkimi przekąskami królował kolor złoty. Pani Agnieszka Kużdowicz, drugi wychowawca klasy przygotowała wspaniałą, błyszczącą ściankę do zdjęć. Wszyscy doskonale się bawili. Uczniowie postanowili zaprosić także na „Dyskotekę z błyskiem” panią dyrektor Annę Majer, która chętnie włączyła się do naszych zabaw.

Dziękuję rodzicom za pomoc w organizacji dyskoteki, pyszne słodkie smakołyki i aromatyczne napoje. Dziękuję także za pomoc w dekoracji klasy.

Dziękuję pani Agnieszce Kużdowicz za pomoc w przeprowadzeniu zabaw.

Dziękuję dyrekcji szkoły za wsparcie i obecność.

wych. klasy 3 Dorota Izdebska