Wyniki świątecznych konkursów

Miło nam poinformować, że rozstrzygnięte zostały konkursy, zaproponowane uczniom klas IV - VIII. Konkurs na "Andrzejkowy kotylion" został zorganizowany przez Radę Rodziców. Laureaci wykazali się dużą kreatywnością i pomysłowością. Oto wyniki:

I miejsce - Magdalena Niemczyk - kl. V

II miejsce - Anna Kwaśnik - kl. VIII

III miejsce - Wojciech Serafin - kl. IV, Adam Kwaśnik - kl. II

Wyróżnienia: Oliwia Olszańska - kl. VI, Jakub Cieślik - kl. IV, Nikola Trojniar - kl. VII, Bartosz Serafin - kl. VIII

Czekając na święta i wymarzone prezenty zastanawiamy się, jak wyglądają elfy - pomocnicy Mikołaja. Przedstawienia swojej wizji podjęli się uczniowie klas IV - VII podczas zajęć plastycznych. Dziękujemy Radzie Rodziców za ufundowanie pięknych nagród oraz Samorządowi Uczniowskiemu za słodkie upominki. Laureatami zostali:

I miejsce - Emilia Kawula - kl. IV

II miejsce - Aleksandra Jakubiec - kl. V

III miejsce - Maja Jakubiak - kl. VI

Wyróżnienia: Natalia Puchacz - kl. V, Igor Wawrzyniak - kl. IV, Amelia Szymanek - kl. VII, Filip Lipiec - kl. VI

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w konkursach, a laureatom gratulujemy wygranych.

Katarzyna Kaźmierczak