Coraz bliżej święta...

6 grudnia cała społeczność szkolno - przedszkolna pieczołowicie przygotowywała się do przyjęcia wyjątkowego gościa - Świętego Mikołaja, który wraz ze swymi Śnieżynkami przybył do dzieci, by obdarować je prezentami. W zamian usłyszał krótkie wierszyki, świąteczne piosenki oraz deklaracje tego, że przez cały rok były bardzo grzeczne. W przygotowanych przez naszego gościa podarunkach można było dostrzec gry planszowe i słodkie niespodzianki. Radosna atmosfera udzieliła się wszystkim. I o to przecież chodziło, wszak przed nami najpiękniejsze ze świąt - Boże Narodzenie.
  Z całego serca pragniemy podziękować Radzie Rodziców za zorganizowanie tak wyjątkowych mikołajek. Uśmiech tego dnia nie schodził z twarzy uczniów. Dziękujemy. Wszystkim życzymy pięknych i wymarzonych podarunków.

Anna Lewczuk