Barbórka w przedszkolu

Tradycyjnie, 4 grudnia, jak co roku w naszym przedszkolu obchodziliśmy "Barbórkę". Z tej okazji  przybył do nas na zaproszenie specjalny gość. To  Górnik. Dlatego dzisiaj wspólnie chcemy wyrazić naszą wdzięczność i podziękowanie dla górnika, który zechciał się  z nami spotkać, Pana Mateusza Jagielskiego- tatusia jednego z naszych przedszkolaków.
   Opowiedział dzieciom o ciężkiej pracy oraz znaczeniu tejże pracy w naszym codziennym życiu. Dziękujemy za  poświęcenie, jakie codziennie przedstawiciele zawodu górniczego, wkładają  w wydobywanie surowców oraz za zaangażowanie w budowanie lepszej przyszłości. Pragniemy przekazać naszą wdzięczność, szacunek i życzenia powodzenia w dalszych działaniach. Życzymy fantastycznego dnia i niech każda chwila  pracy będzie wypełniona sukcesami i radością. W ramach podziękowań za jego trud przedszkolaki wręczyły drobny upominek.

Szczęść Wam Boże!

Serdeczne życzenia składają: Nauczycielki przedszkola oraz przedszkolaki w Niechlowie.