Spotkanie z pracownikiem Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego

Uczniowie klasy trzeciej naszej szkoły mieli okazję spotkać się 28.11.2023r. z pracownikiem Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego. Podczas spotkania dzieci obejrzały film o tym, jakie warunki należy zapewnić, by bezpiecznie poruszać się po gospodarstwie rolnym. Dzięki projekcji filmu dzieci dowiedziały się, że same nie mogą karmić zwierząt i przebywać w ich towarzystwie. Zawsze musi się to odbywać pod opieką dorosłych. Ponadto pracownik KRUS-u uczuliła najmłodszych, by nigdy nie korzystały same z urządzeń, które znajdują się na terenie gospodarstwa rolnego. Dzieci chętnie opowiadały na temat swoich doświadczeń związanych z gospodarstwem rolnym. Wszystkie dzieci z klasy mieszkają na wsi, a kilkoro z nich właśnie w gospodarstwach rolnych. Podczas spotkania odbyło się losowanie nagród przygotowanych dla dzieci przez pracownicę Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego.

Notatkę i zdjęcia przygotowała wychowawczyni klasy trzeciej Dorota Izdebska