Andrzejki trzecioklasistów na Leśnej Górce w Przemkowie

23 listopada 2023r. trzecioklasiści z naszej szkoły pojechali na wycieczkę do Domów Wczasów Dziecięcych w Przemkowie. Czekały tam na nich zabawy związane ze zbliżającymi się andrzejkami. Były wróżby z wosku, przepowiadanie przyszłości  z magicznej kuli i kolorowych kuleczek, poszukiwanie imion przyszłych sympatii na specjalnie przygotowanych serduszkach. Nie zabrakło słodyczy w postaci fontanny z płynną biała i ciemną czekoladą. Uczniowie mogli wykonać sobie pamiątkowe zdjęcie w okolicznościowej foto-budce. Organizatorzy przygotowali wiele gadżetów, by dzieci mogły przebrać się w postacie z bajek. Były też piękne, okolicznościowe makijaże. To niezwykle energetyczne spotkanie na Leśnej Górce w Przemkowie zakończyła andrzejkowa dyskoteka. Była to niewątpliwie kolejna możliwość integracji zespołu klasowego i wspaniałej zabawy.

Dziękuję organizatorom warsztatów – Dom Wczasów Dziecięcych za piękne warsztaty i  twórczą, życzliwą atmosferę.

Dziękuję paniom Agnieszce Kużdowicz, Anecie Smogur i Sylwii Małej za pomoc podczas wycieczki, opiekę i piękne zdjęcia.

Dziękuję firmie przewozowej p. Jacka Szurynowskiego za bezpieczny transport.

Dorota Izdebska – wychowawca klasy trzeciej