Pokaz judo z Klubem Triumphator Judo i Jujitsu

21 listopada 2023r. odbył się w naszej szkole pokaz judo. Tę dyscyplinę sportową przybliżył nam tato Miłosza z klasy III, Łukasz Atrachimowicz. Takie spotkania odbywają się u nas cyklicznie. Ostatnie było dwa lata temu. I tym razem trener zaprezentował zawodników  - uczniów naszej szkoły i dzieci z przedszkola, którzy ćwiczą w Klubie Sportowym „Triumphator Judo i Jujitsu” z Naratowa. Dzieci te osiągają olbrzymie sukcesy w zawodach w całym kraju. Pan Łukasz wyjaśnił znaczenie kolorów pasów w stroju judoki, objaśnił i pokazał niektóre chwyty i rzuty. Pokazał jak prawidłowo należy wykonać przewrót w przód.  Odpowiadał na pytania uczniów, a na koniec spotkania zaprosił wszystkich do  udziału w zabawach ruchowych. Cieszymy się, że mogliśmy przyjrzeć się całemu pokazowi, a także brać w nim udział. Okazało się, że po takim pokazie wielu uczniów  wyraziło chęć zapisania się na warsztaty judo. Oby starczyło im chęci i zapału. Za naszych uczniów – zawodników KS Triumphator Judo i Jujitsu z Naratowa trzymamy kciuki i życzymy kolejnych zwycięstw na macie.

Serdecznie dziękujemy panu Łukaszowi Atrachimowiczowi za przyjęcie zaproszenia i przeprowadzenie  pokazu w naszej szkole.

Dziękuję dyrekcji szkoły za umożliwienie przeprowadzenia pokazu w placówce.

Dziękuję przedszkolakom i uczniom klas I-IV za aktywny udział w spotkaniu, a nauczycielom za troskliwa opiekę nad dziećmi.

Dorota Izdebska - lider wspierania uzdolnień/ organizator spotkania.