Sprzątamy dla Polski

Nasza szkoła po raz pierwszy dołączyła do eko-drużyny #Sprzątamy dla Polski. To już VI edycja akcji mającej na celu dbanie o piękno naszego kraju. Postanowiliśmy stanąć na wysokości zadania i uporządkować najbliższą okolicę, dając dobry wzór do naśladowania mieszkańcom Niechlowa. Zaczynając od przedszkolaków, poprzez uczniów klas 1-3 i 4-8 posegregowaliśmy zebrane odpady. Opiekunowie poszczególnych grup przypomnieli uczniom podstawowe zasady segregowania śmieci oraz pojęcie recyklingu. Każdego dnia staramy się wpajać zasadę, że śmieci zabiera się ze sobą i wyrzuca do odpowiedniego kosza.  Wierzymy, że w przyszłości to zaowocuje dla naszej planety.

Dziękujemy za ogromne zaangażowanie w akcję oraz wykonanie relacji fotograficznej:

Pani E. Świadkiewicz, Pani M. Fabijańczyk i Pani A. Kołacie z grupami przedszkolnymi

Pani K. Ratajczak i Panu Ł. Ratajczak z uczniami klasy II

Pani D. Izdebskiej z uczniami klasy III

Pani K. Kaźmierczak z uczniami klasy IV i VI

Pani M. Jankowiak z uczniami klasy VII

Pani A. Zarzyckiej z uczniami klasy VIII.

Monika Jankowiak