Warsztaty artystyczne z okazji Międzynarodowego Dnia Kropki

W przeddzień Międzynarodowego Dnia Kropki, który przypada na 15.09 uczniowie klasy 3 naszej szkoły w asyście swoich rodziców, a także babć i rodzeństwa uczestniczyli w warsztatach artystycznych, które przeprowadziła wychowawczyni klasy Dorota Izdebska. Na tym wspaniałym rodzinno-klasowym spotkaniu uczestnicy warsztatów wykonali przepiękne ozdoby w kształcie wianków. Na osnowie wplecionej w kształt koła (skojarzenie z kropką i Dniem Kropki) stworzyli przepiękne kompozycje wykorzystując ozdobne sznurki, wełnę, gałązki, suszki, guziczki, koraliki, piórka i inne ozdoby. Dzieci pracowały same lub we współpracy z osobą dorosłą. Dobierały kolorystycznie materiały i tworzyły spójną, zamknięta kompozycję na obręczy koła. Warsztaty odbyły się po południu, w godzinach 16.00-18.00 na stołówce szkole. Rodzice przygotowali przepyszny poczęstunek w postaci ciast i owoców oraz orzeźwiającej lemoniady. W tak przemiłej i twórczej atmosferze powstały prace artystyczne, które ozdobiły wystawę "Odkrywania talentów", która znajduje się na parterze naszej szkoły. Warsztaty były podsumowaniem innowacji pt. „Międzynarodowy Dzień Kropki w modelu Edukacji STEAM”, którą przeprowadziła wychowawczyni klasy.

Dziękuję dyrektor szkoły p. Annie Majer za życzliwość i pomoc w organizacji  warsztatów.

Dziękuję Rodzicom i bliskim dzieci za obecność i wspólne, kreatywne działanie.

Dziękuję WSZYSTKIM dzieciom za udział w procesie tworzenia i ekspresję twórczą.

Dziękuję obsłudze szkoły za wsparcie organizacyjne.

Serdecznie zapraszamy do naszej szkoły na wystawę prac. Ekspozycja potrwa do 3.10.2023r.

Notatkę i zdjęcia zamieściła autorka innowacji Dorota Izdebska