Pożegnanie Absolwentów

21 czerwca o godzinie 13:30 miało miejsce uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023 klas ósmych. Uczestniczyli w nim absolwenci oraz ich rodzice, dyrekcja szkoły, grono pedagogiczne wraz z pracownikami administracji i obsługi, a także uczniowie klasy siódmej.
     Klasa 8a i 8b wspólnie zatańczyła poloneza, do którego przygotowali ich Pan Łukasz Ratajczak i Bronisław Pospiech. Po zakończonym tańcu, Pan Dyrektor wraz z wychowawcami wręczyli uczniom dyplomy absolwentów, a rodzicom listy gratulacyjne.

Ósmoklasiści w części artystycznej podziękowali dyrekcji, nauczycielom i rodzicom za trud i serce, życzliwość  i wyrozumiałość, wskazywanie właściwych dróg i drogowskazów, dzięki którym doszli do tego etapu życia. Uczniowie wręczyli kwiaty rodzicom, wszystkim pracownikom szkoły, wychowawcom oraz dyrekcji. W trakcie apelu można było było zobaczyć prezentację ze zdjęć jak zmieniali się obecni absolwenci. Ta część zakończyła się uroczystym odśpiewaniem piosenki „To już jest koniec”. Uwieńczeniem uroczystości był pyszny poczęstunek dla wszystkich gości    i absolwentów przygotowany przez rodziców.

Kochani Uczniowie, jeszcze raz życzymy: niech Wasz wysiłek
i Wasza wytrwałość
w pogłębianiu wiedzy i umiejętności przyniosą Wam kolejne sukcesy
w nowej rzeczywistości szkolnej oraz dalszym życiu.  Nie bójcie się marzyć!

Paulina Schult

Małgorzata Mizińska