Hotelik dla zapylaczy

21.11.2022 w sali edukacyjnej Nadleśnictwa Góra Śląska odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie konkursu w ramach akcji Oko w oko z dziką pszczołą. Zadanie konkursowe polegało na zaprojektowaniu, wykonaniu i zamontowaniu na terenie swojej posesji hoteliku dla owadów. Wśród 24 zgłoszeń nie zabrakło wychowanków naszej szkoły. W konkursie wzięło udział trzech uczniów oraz dwóch przedszkolaków. Młodzi uczestnicy z pomocą rodziców przygotowali przepiękne hoteliki dla zapylaczy.  Komisja konkursowa w składzie pracowników Nadleśnictwa wyłoniła laureatów, wśród których I miejsce zajęła praca naszego przedszkolaka Tomasza Jankowiaka. Wyróżnienie uzyskali uczniowie, Bartosz i Wojciech Serafin oraz Fabian Świerszcz z przedszkola. Jesteśmy dumni, że mamy tak zdolne dzieci i rodziców, którzy je wspierają. Serdecznie gratulujemy sukcesów oraz rozwijania swoich pasji.

Monika Jankowiak

Beata Serafin