Koncert Walentynkowy

W niedzielne popołudnie nasi wychowankowie, nauczyciele i rodzice wzięli udział w charytatywnym koncercie dla Pani Henryki Dul, mieszkanki naszej gminy, która od dłuższego czasu walczy z niewielkimi przerwami z chorobą nowotworową.  Pomysłodawcą i współorganizatorem koncertu był Zespół: Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Sicinach i Przedszkole w Sicinach oraz Gminny Ośrodek Kultury w Niechlowie. Nasza szkoła bardzo chętnie wsparła działanie organizatorów w tym jakże ważnym dziele niesienia pomocy innym. Kolejny raz udowodniliśmy jako społeczeństwo, że stać nas na bezinteresowną pomoc. Duża ilość osób, przygotowanych wypieków, pierogów i fantów przerosła największe oczekiwania. Na scenie wystąpiły, m.in. dzieci z naszego przedszkola pod opieką Pani Eweliny Świadkiewicz i Agnieszki Kużdowicz oraz uczniowie klasy pierwszej pod opieką Pani Doroty Izdebskiej. Wokalnie zaprezentowała się Pani Joanna Pakuła, która jest członkiem zespołu Belfer,  zeszłoroczny absolwent naszej szkoły Bartosz Bojanek oraz olbrzymim talentem wykazały się nasze  uczennice, które na co dzień trenują w sekcji tanecznej Mażoretek Delicje.

Takie akcje udowadniają, że razem można więcej. Tym bardziej jesteśmy zadowoleni, że mogliśmy uczestniczyć w tym wspaniałym koncercie.

Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli swoim udziałem w koncercie walentynkowym leczenie Pani Henryki Dul, osoby prężnie działającej na terenie naszej gminy, niezwykle otwartej i pozytywnej, która w swoich działaniach zawsze wspiera dzieci.

Monika Jankowiak