Podsumowanie akcji "Paczuszka dla Maluszka"

W dniu 17.12.2021 zakończyła się w Zespole: Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej i Przedszkole w Niechlowie zbiórka artykułów w ramach akcji Paczuszka Dla Maluszka. W wyniku zbiórki udało się zebrać 8 paczek pampersów dla dzieci, 20 płynów do kąpieli, 6 oliwek do ciała, 41 paczek chusteczek nawilżanych oraz 7 paczek płatków kosmetycznych. W zbiórce pojawiły się również mydła dla dorosłych, szczoteczki do zębów, patyczki dla niemowlaków i dzieci, mydła w płynie, kremy do ciała dla niemowląt oraz płyn do płukania tkanin dla dzieci.

Dziękujemy uczniom Naszej Szkoły oraz rodzicom, przede wszystkim za wrażliwość otwierającą serca na potrzeby osób w trudnej sytuacji życiowej, szczególnie w zbliżającym się okresie świątecznym. „Kiedy pomagamy innym, pomagamy sobie, ponieważ wszelkie dobro które dajemy zatacza koło i wraca do nas” [Flora Edwards] – z całego serca wierzymy, że tak się właśnie stanie.

Paulina Schult – Koordynator akcji