NASZA LAUREATKA

Dnia 08 kwietnia 2016  w auli Liceum Ogólnokształcącego w Górze, odbył się VIII Powiatowy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej dla klas gimnazjalnych. Naszą szkołę reprezentowały trzy uczennice: Klaudia Cwynar z kl. IIIa, Gabriela Knap, i Wiktoria Witków z kl. I. Poziom konkursu był niezwykle wysoki. Laureatką I nagrody w kategorii j. niemiecki została Klaudia Cwynar.

Klaudii gratulujemy wygranej a wszystkim dziewczynom serdecznie gratulujemy  udanego występu i życzymy dalszych sukcesów.

nauczyciele j.obcych