Sukces w Turnieju Wiedzy Pożarniczej

30 marca 2016r. w Powiatowej Komendzie Straży Pożarnej w Górze odbyły się eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej. Naszą gminę reprezentowali: w kategorii szkół podstawowych- Maja Góral z kl. VI, a w kategorii gimnazjów- Jakub Góral z kl. III, którzy niedawno w eliminacjach gminnych pokonali rywali i zajęli I miejsca w swoich kategoriach.

Eliminacje powiatowe przyniosły kolejny sukces. Jakub Góral okazał się najlepszy w swojej kategorii wiekowej i zajął I miejsce, pokonując rywali z pozostałych gmin powiatu górowskiego. Maja Góral natomiast zajęła II miejsce w kategorii uczniów szkół podstawowych. Oboje przygotowywali się do konkursu pod kierunkiem nauczyciela informatyki i zajęć technicznych Pana Tomasza Pokrzywniaka. Uzyskane czołowe miejsca w tym prestiżowym turnieju to wspaniała promocja naszej szkoły oraz gminy.

Uczniom i ich Rodzicom gratulujemy sukcesu, a Jakubowi życzymy powodzenia, ponieważ wkrótce będzie reprezentował powiat górowski na etapie wojewódzkim tego turnieju.

Fotogaleria dostępna na stronie internetowej Powiatowej Komendy Straży Pożarnej w Górze.

Wicedyrektor Zespołu Szkół w Niechlowie

Halina Kuchta