ZAWODY STRZELECKIE O PUCHAR BURMISTRZA GÓRY GIMNAZJALISTÓW

Na strzelnicy myśliwskiej w Górze siódmego października po raz pierwszy odbyły się zawody strzeleckie z KBKS-u. Zawody zostały zorganizowane przez Zarząd Rejonowy LOK Góra - Głogów. Dla mało wtajemniczonych,  skrót LOK oznacza stowarzyszenie współpracujące z MON ( Ministerstwem Obrony Narodowej ). Organizacja ma na celu umacnianie obronności naszego kraju. Otwarcia zawodów dokonała Burmistrz Góry Irena Krzyszkiewicz oraz Prezes Zarządu LOK Bogdan Potoczny.

W zawodach udział wzięły wszystkie gimnazja powiatu górowskiego. Naszą szkołę reprezentowali: Marta Guz, Kinga Klaczyńska, Hubert Mielcarek- który uzyskał piątą lokatę w kwalifikacjach indywidualnych. Każdy uczestnik spotkania otrzymał pamiątkowy kubek. Uczestnikom  zawodów bardzo serdecznie dziękujemy za reprezentowanie naszej placówki.                     B.Mielcarek