Czytaliśmy Lalkę Bolesława Prusa

8 września 2015 r. przyłączyliśmy się do inicjatywy Pana  Prezydenta " Narodowe Czytanie Lalki B. Prusa" .

Powieść czytali: Dyrektor Pan Andrzej Skorecki, radny Gminy Niechlów i sołtys wsi Niechlów Pan Stanisław Galant, Przewodnicząca Rady Rodziców Pani Małgorzata Guz, Dyrektor Biblioteki Gminnej Pani Krystyna Witczak, Pracownicy Zespołu Szkół w Niechlowie: Pani Małgorzata Milecka oraz Pan Jerzy Kuchta, nauczycielki Pani Monika Jankowiak oraz Pani Joanna Pakuła, młodzież: Marta Zielińska uczennica Szkoły Podstawowej oraz uczniowie Gimnazjum: Weronika Paliwoda, Sandra Kalisz oraz Jakub Góral.

Spotkanie poprowadziła Barbara Łysik - bibliotekarz Zespołu Szkół w Niechlowie .

Bardzo dziękuję wszystkim czytającym i jestem przekonana, że daliśmy dobry przykład naszej młodzieży, która z zainteresowaniem Nas słuchała. Moim czytelnikom życzę czytania każdego dnia i zapraszam do biblioteki szkolnej. Dziękuję koleżankom i pracownikom za pomoc w organizacji imprezy.