Wyjazd na pływalnię do Głogowa

W środę 18-go grudnia, grupa 29 uczniów wraz z nauczycielami wychowania fizycznego wybrała się w ramach zajęć pozalekcyjnych na basen do Głogowa.

Zaraz po lekcjach, wszyscy ochoczo zajęli miejsca w szkolnym autobusie i wyruszyli na pływalnię. Po krótkim instruktażu dotyczącym zachowania zasad BHP podczas zabaw na pływalni, każdy wybrał swój kierunek zabaw. Jedni zaczęli od pływania w basenie sportowym, drudzy ruszyli od razu na basen rekreacyjny, inni zaraz podążyli na zjeżdżalnię. Byli też tacy, którzy wygodnie zasiedli w jakuzi :D
Po upływie 90 minut spędzonych aktywnie w wodzie, wszyscy opuścili głogowską pływalnię "Chrobry". Zaczęły się negocjacje z opiekunami dotyczące wizyty w znanej na całym Świecie restauracji na M........ :D Nauczyciele WF zawsze mówili, że pożywienie typu fast food jest niezdrowe, ale tego dnia zgodzili się na postój pod wspomnianą restauracją. Po analizie tabeli wartości odżywczych wszyscy przyznali rację opiekunom, gdyż okazało się, że kalorie spalone na basenie szybko zostały nadrobione jednym posiłkiem fast food. Mimo to, wszyscy zadowoleni wrócili do domów i już czekają na kolejne atrakcje przygotowane przez "WF-istów".

T. Mielcarek