Podsumowanie pracy w I półroczu roku szkolnego 2020/21

31 stycznia zakończyliśmy I półrocze roku szkolnego 2020/21.

Poniżej prezentujemy nazwiska uczniów, którzy w klasyfikacji uzyskali najlepsze wyniki.

Najlepsi uczniowie w klasach I-III szkoły podstawowej:

kl. I- Lena Kaczmarek, Natalia Klaczyńska, Marcel Plesz, Wojciech Serafin, Igor Wawrzyniak, Mikołąj Biedrzyński

kl. II- Sabina Alchimowicz, Magdalena Niemczyk, Natalia Puchacz, Zuzanna Banach, Julia Cieślik, Zuzanna Jakubiec, Antoni Malik

kl. III- Kacper Barna, Maria Bojanek, Alan Buzin, Szymon Garczyński, Hanna Lubin,Wojciech Gumiński, Sebastian Przebieracz, Natalia Sobczyk, Szymon Stupnicki, Michał Włodarczak

W klasach IV-VIII, aby zostać wyróżnionym, należało uzyskać średnią ocen minimum 4,75 oraz co najmniej bardzo dobre zachowanie.

Uczniowie ze średnią 4,75 i powyżej w klasach IV-VIII

Klasa IV- Szymanek Amelia- 5,45, Pytel Oliwia- 5,27, Chajdas Miłosz- 4,82, Klaczyński Norbert- 4,82

Klasa V- Kwaśnik Anna- 5,42, Magdycz Aleksandra- 5,08, Juraszek Szymon- 5,08, Serafin Bartosz- 4,83

Klasa VIa- Monkiewicz Stanisław- 5,17, Woźnica Karolina- 4,92, Guz Izabela- 4,75

Klasa VIb- Gertner Szymon- 5,17, Kmiecik Klaudia- 4,92

Klasa VIIa- Kopaniecka Weronika- 5,50

Klasa VIIb- -

Klasa VIII- Bojanek Bartosz- 5,21, Stojanowski Kacper- 4,86

Najwyższa średnia ocen w klasach IV- VIII- WERONIKA KOPANIECKA- 5,50

Gratuluję wszystkim wyżej wymienionym uczniom oraz ich rodzicom. Życzę, aby uczniom nie zabrakło zapału do dalszej pracy pomimo tego, że trwa nauczanie zdalne i wymaga ono więcej samodyscypliny i wysiłku. Rodzicom dziękuję za współpracę i troskę w tym szczególnym czasie nauczania zdalnego.

Wszystkim uczniom życzę owocnej i systematycznej pracy w II półroczu i liczę, że przyniesie ona wymierne efekty w postaci świadectwa z wyróżnieniem na koniec roku szkolnego i będzie dla Was i Waszych Rodziców źródłem satysfakcji.

Dyrektor Zespołu

Bronisław Pospiech