Eliminacje szkolne XXV Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego ,,Pegazik”

03 lutego 2020r. o godz. 10.00 odbyły się w naszej szkole eliminacje szkolne XXV Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego ,,Pegazik”. Wzięło w nich udział 21 uczestników, którzy rywalizowali ze sobą w dwóch kategoriach wiekowych: młodsi (kl. IV-VI) oraz starsi (kl. VII-VIII).

Po wysłuchaniu wszystkich prezentacji komisja konkursowa wyłoniła uczniów, którzy będą reprezentowali naszą szkołę w eliminacjach gminnych, które odbędą się po feriach. Są to następujący uczniowie:

*kategoria ,,młodsi”:

-Szymon Getner

-Filip Laksander

-Stanisław Monkiewicz

*kategoria ,,starsi”:

-Weronika Skoczylas

-Bartosz Bojanek

-Robert Mielcarek

Uczniów do konkursu przygotowały nauczycielki j. polskiego: Pani Elżbieta Sokołowska i Halina Kuchta.

Wszystkim uczestnikom zakwalifikowanym do etapu gminnego życzymy udanych prezentacji i sukcesu w postaci zakwalifikowania się do etapu powiatowego.