Innowacja pedagogiczna

Tuż przed feriami  odbyło się trzecie spotkanie w ramach innowacji pedagogicznej, na które zostali zaproszeni rodzice i uczniowie klasy II, którzy  piątkowe zimowe popołudnie spędzili na wspólnej zabawie. Przez trzy godziny w budynku szkoły słychać było jedynie śmiech i gwar wszystkich zebranych.  Koordynatorki innowacji, panie: Beata Mielcarek, Barbara Łysik, Natalia Kuchta przygotowały dla zebranych ciekawe edukacyjne gry planszowe które, w przeciwieństwie do gier sieciowych, oferują rzeczywisty kontakt  z drugą osobą. Pani Beata Mielcarek przedstawiła wszystkim zebranym zestawy edukacyjne ,, PUS – Pomyśl – Ułóż – Sprawdź” , grę która w ciekawy sposób może wpłynąć na usprawnianie funkcji poznawczych. Panie bibliotekarki przygotowały wystawę książek i czasopism na temat spędzania czasu wolnego. Każdy rodzic otrzymał pakiet kolorowanek antystresowych dla siebie i dziecka oraz ulotki ,, Czego uczą nas gry planszowe”

Bardzo dziękujemy radzie rodziców, która zakupiła produkty na zdrowy koktajl owocowy oraz rodzicom, którzy podarowali dzieciom swój czas.

Beata Mielcarek