Balik karnawałowy uczniów klas 1-3

28 stycznia 2020r.odbył się balik karnawałowy dla uczniów klas 1-3. Balik w tym roku poprowadził Przemysław Tryniszewski - animator Klaun Wesołek. Dzieci bawiły się doskonale. Zobaczyły sztuczki kuglarskie, jazdę na rowerku jednokołowym, bawiły się chustą animacyjną i pokonywały tunel. Atrakcją okazał się konkurs w robienie bałwanka z papieru i zabawy w śnieżki. Muzycznie uczniowie przenieśli się do różnych krajów poznając tańce regionu, do którego zawędrowały. Każdy uczeń miał okazję po pokazie puszczania baniek mydlanych na "zamknięcie" w dużej mydlanej bańce. Dzieci przepięknie prezentowały się w karnawałowych kreacjach. Stroje przygotowane na tę chwilę z rodzicami zachwyciły pomysłowością. Przy tej okazji pragniemy podziękować Radzie Rodziców za wsparcie finansowe potrzebne do organizacji balu. Następny taki bal już za rok. Dziękujemy wszystkim za wspólna zabawę.

Notatkę i zdjęcia zamieściła Dorota Izdebska